+48/42/687 24 36
  • Everything under control...

  • Always on time...

  • Nothing is impossible...

  • Always safely...

Refrigerated transport
Express
Spatial
Technical
Oferujemy
USŁUGI W ZAKRESIE TRANSPORTU I SPEDYCJI

Istniejemy na rynku już od 1990 roku. Przez te kilkadziesiąt lat działalności w branży transportowej zdobyliśmy zaufanie wielu firm. Posiadamy certyfikat GDP oraz ISO 9001:2015

Klienci

Naszymi klientami są między innymi firmy z branż : farmaceutycznych, spożywczych, budowlanych, motoryzacyjnych, produkcyjnych oraz wielu innych.

Specjaliści

Wyspecjalizowaliśmy się w transportach produktów farmaceutycznych, chłodniczych, ładunków expresowych, przestrzennych oraz coilmulde.

Tabor

Dysponujemy pojazdami o zróżnicowanej zabudowie, objętości i ładowności. Posiadamy pojazdy typu chłodnia, firanki oraz plandeki.

Serwis

Prowadzimy również usługi w zakresie mapowania pojazdów, wymiany ogumienia, diagnostyki, mechaniki cało-pojazdowej, przeglądów eksploatacyjnych oraz auto-pomoc.

Projekty

Opis...

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż płyt z pianki poliuretanowej (PIR) do izolacji budynków zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych raz papy nawierzchniowej i podkładowej firmy IKO enertherm. Produkty firmy IKO ze względu na swoje wyjątkowe właściwości - cieszą się ogromną popularnością na rynku budowlanym.

Certificate
We have been certified GDP and ISO 9001: 2015
more
the life of our company...

Nasza firma wspomaga działalność społeczną lokalnych organizacji i ośrodków.

 

 

 

Brak wpisów
Zobacz wszystkie wpisy