+48/42/687 24 36

O firmie

NASTAL SKYNa rynku transportowym istniejemy już od 1990 roku. Założycielem firmy jest Henryk Awier z wykształcenia i z praktyki transportowiec. Przez te kilkadziesiąt lat działalności zdobyliśmy zaufanie wielu firm. Prowadzimy usługi transportowe i spedycyjne na terenie całej Europy, większość naszych klientów to stali zleceniodawcy. Jesteśmy cały czas otwarci i gotowi na nowe wyzwania.

Nasza dewiza to szybko i solidnie. Dopasowując swój tabor do potrzeb naszych klientów staraliśmy się zawsze wyjść naprzeciw ich wymaganiom – nie tylko pod względem wielkości i jakości taboru, ale także służąc im pomocą w rozwiązywaniu problemów logistycznych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która pracuje dla naszej firmy od wielu lat. Posiadamy Certyfikat GDP niezbędny do transportu farmaceutyków oraz Certyfikat ISO 9001:2015 gwarantujący naszym partnerom biznesowym najwyższą jakość obsługi.

W 2003 roku rozszerzyliśmy działalność naszej firmy o branże budowlaną. Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu konstrukcji budowlanych jak również w nadzorowaniu oraz przygotowaniu inwestycji budowlanych. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z biurami branżowymi oraz firmami wykonawczymi, dzięki czemu jesteśmy wstanie podjąć się każdego zadania inwestycyjnego.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, w 2016 roku wprowadziliśmy również w swojej ofercie sprzedaż materiałów budowlanych.